پنجشنبه, 28 تیر 1397

محمد رضای ما و محمد رضای اختلاس گران!

نامه الکترونیک چاپ PDF

امروز محمد رضا احمدی از زندان اوین تماس گرفت، او از عزیزان سرای قلم می باشد، به جرم حق گویی و حق خواهی دربند است، او بر دروغ و تزویر و ریا شوریده است، او بر شکمبارگی ظالم و گرسنگی مظلوم صبوری نکرده است، فریاد اعتراض او بر غارت بیت المال بود و بس، برایش 3سال حبس بریدند و یک روز مرخصی ندادند، امروز حتی از اعزام به بیمارستان برای درمان محروم است!

و اما محمد رضا رحیمی که با مدرک کردانی ریاست دانشکده حقوق را داشت و پرونده تخلفات استانداری کردستان بررسی نشده و معاون اول دولت اختلاس بود و فقط به خاطر یکی از اختلاس های میلیاردی - که برملا شده بود- محاکمه و محکوم به حبس گردید، هنوز آب خنک اوین از گلوی مبارک فرو نرفته سر از کردستان درآورد و حتی مشغول فعالیت انتخاباتی شد! البته گاهی هم برای خالی نبودن عریضه از همبندیهای اوین تفقدی می فرمایند!

این مختصر را نوشتم تا بدانید چرا مملکت اصلاح نمی شود، چون دزدان و اختلاس گران محترمند و تکریم می شوند و آمران به معروف و ناهیان از منکر از کمترین حقوق یک زندانی محرومند و حتی اگر از درد بمیرند اجازه درمان ندارند!
شاهد زنده ما محمد رضای احمدی است که ضرورت دارد برای آسیب جدی مهره های کمری و مشکلات و بیماری های دیگر که سلامت او را به مخاطره انداخته، هر چه زودتر تحت درمان قرار گیرد!

متاسفانه هنوز اقدامی برای درمان و مرخصی او انجام نشده است.

پنجم شهریور 1394

مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart