پنجشنبه, 28 تیر 1397

مراسم چهلم آیت الله خزعلی در تهرات

نامه الکترونیک چاپ PDF

مراسم چهلم حضرت آیت الله خزعلی (ره)در تهران
زمان: چهارشنبه 6 آبان ساعت 16
مکان: خیابان شریعتی خیابان قبا مسجد قبا

دوستان عزیز؛
مراسم چهلم مشهد، بسیار سبک بود و در شان یک عالم، فقیه، ادیب، سخنور، خادم قرآن و عترت، حافظ قرآن و نهج البلاغه نبود، متاسفانه کسانی که پدر آبروی نود ساله اش را به رایگان پای آنها ریخت، حتی به خود زحمت ندادند تا مجلس ختمش بیایند، گویا دیگر نیازی به او ندارند! هر چند باز می توانند فیلم های او را در تایید خود پخش کنند و تجلیل از این عالم ربانی می توانست سرمایه تایید خودشان باشد !
حضور عزیزان تجلیل علم و ایمان است، باید بدانیم حتی اگر در دیدگاه سیاسی با این محب اهل بیت متفاوتیم، اما باید صداقت و ایمان و باور را ارج نهیم، او بر باور خویش استوار بود و حتی حاضر شد برای باورش از فرزند بگذرد و این یک ارزش است.
ای کاش همگان بر باور خویش می ایستادند و دست از دو رویی و ریا ، تزویر و تملق برمی داشتند.
من علی رغم اختلاف دیدگاه، پدر را می ستایم و شهادت میدهم که او بر ایمان خویش استوار بود و آنچه بر فراز منبر می گفت، همان بود که سر سفره برای ما می گفت.
من شهادت می دهم که هرگز نماز شب و تهجّد او ترک نشد، گواهی می دهم که پاک زیست و پاک به دیدار یار شتافت.
من نیز مفتخرم که بر باور خویش - چون پدر- ایستاده ام و به همه نوشته ها و گفته های خویش باور دارم و با خون خویش امضا می کنم.
دوستان؛
بُعد دیگر حضور در مجلس ختم، تسلی بازماندگان است، بسیاری از بازماندگان - چون من - منتقد سیستم و خواهان اصلاح وضع موجودند، پس برای تجلیل از علم و عمل و تسلای بازماندگان با گرایش های متفاوت در مجلس چهلم حاضر شوید.
نگذارید مجالس ختم ما را نیز مصادره به مطلوب کنند، من چشم انتظار دوستان هم فکر و دگر اندیش هستم
مهدی خزعلی

94/07/05

افزودن نظر


Joomlart